Gezinoks Turizm, CCAS Grup Turizm ve Yönetim Hizmetleri A.Ş Markasıdır. Yurtiçinde Kontratlı Otelleri, Operasyonunu Yapmış Olduğu Yurtiçi Kültür Turları ve Tedarikçi bağlantıları sayesinde Yurtdışı Turları, Cruise Turları, Yurtdışı Otelleri ve Yurtiçi-Yurtdışı uçuşlarını bir çatı altında toplar. Geniş ürün yelpazesi ile B2B bayilik platformunda, tek çatı altında tek ekranda siz değerli acentelerimizi operasyon, personel vb. maliyetlerden kurtarmak için hizmet vermeye başlamıştır.

Gezinoks Turizm Platformu üzerinden yerli ve yabancı bütün havayolu şirketlerinin Yurtiçi ve Yurtdışı uçak biletini, Yurtiçi ve Yurtdışı otellerin konaklama rezervasyonları, doluluk oranlarını, Cruise Turlarını, Yurtiçi ve Yurtdışı Kültür Turlarını, Yurtiçi ve Yurtdışı VİP transfer hizmeti gibi turizm ile ilgili bütün hizmetlerin satışını yapabilirsiniz. Bir acentenin satışını gerçekleştirmek istediği tüm ürünleri tek ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Gezinoks Turizm Platformu, hızlı, güvenilir, pratik ve kullanımı oldukça kolay bir sistem olduğundan size istediğiniz ürünün en uygun ve kolay şekilde satışını yapma imkanı sunmaktadır. Üstelik bankalarla anlaşma yapmaya gerek kalmadan sistem üzerinden tüm ürünleri anlaşmalı olduğumuz banka poslarına taksit yaparak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Gezinoks Turizm Platformu ile Bölge Bayiliği alarak kendi sisteminizi oluşturabilir, alt bayi ağı kurarak satışlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz.. 
Gezinoks Online Danışman
Bize Whatsapp'dan Yazın